Po Fałszywym Startie – Czego możemy się spodziewać po nowych targach ubezpieczeń zdrowotnych czesc 4

Aby odnieść sukces, zakup koalicji musiałby ściśle współpracować z prywatnymi przewoźnikami ubezpieczeniowymi i lekarzami, aby prowadzić długofalowe zmiany. Wizja ta zakłada, że polityka reformy służby zdrowia może uwzględniać trwały wysiłek niezbędny do systemowej, ewolucyjnej zmiany realizowanej poprzez publiczno-prywatną współpracę. To jest wysokie zamówienie. Aby osiągnąć te ambitne cele, giełdy muszą przeprowadzić działania równoważące znane każdemu sprzedawcy detalicznemu. Jako zasadniczo komercyjne przedsiębiorstwa, wymiany mogą prowadzić do destrukcyjnych zmian tylko pod warunkiem, że są gotowe dostosować się do preferencji klientów. Wymóg ten jest zarówno zaletą, jak i wadą fundamentalnie konserwatywnego, zorientowanego na rynek pojazdu służącego reformie systemu opieki zdrowotnej.
Cztery kluczowe cele wymiany ubezpieczeń zdrowotnych.
Każda wymiana ustali własne priorytety, ale te cztery cele wspierają szerszą obietnicę reformy służby zdrowia i powinny być możliwe do wymiany na wielu rynkach.
1. Promuj rekrutację i racjonalny wybór dla konsumenta. Ubezpieczenie jest często kupą urazy , które nawet zmotywowało konsumentów do ciężkiego zrozumienia. Skuteczne docieranie, zachęcanie do kupowania, edukacja, upraszczanie wyboru i wsparcie decyzji to podstawowe funkcje wymiany. Przyciąganie nieubezpieczonych i pomaganie konsumentom w wyborze odpowiedniego zakresu stanowią zarówno wyzwania, jak i wstępne warunki osiągnięcia dodatkowych celów.
2. Zredukuj historycznie wysoki koszt dystrybucji ubezpieczenia dla małych kupujących. Teoretycznie, korzyści skali i automatyzacja dystrybucji ubezpieczeń poprzez giełdy powinny zmniejszyć koszty ubezpieczenia. ACA ogranicza do 20% składek kwotę, którą ubezpieczyciele z małego końca rynku mogą zatrzymać dla administracji i zysku. Osiągnięcie tego celu będzie wymagało bliskiej współpracy, integracji systemów i pewnej adaptacji nowych ról między giełdami, brokerami i ubezpieczycielami.
3. Zwiększenie zdrowej konkurencji wśród ubezpieczycieli. Zamiast konkurować w sprawie wyboru ryzyka, praktyki, która była zbyt powszechna w segmencie indywidualnym i w małych grupach, wymiany powinny katalizować konkurencję opartą na wartości – to znaczy, że więcej ubezpieczycieli i więcej z nich konkuruje na podstawie ceny, korzyści, dostęp do dostawcy i obsługa klienta. Taka konkurencja określa sukces w reformowaniu rynku ubezpieczeń zdrowotnych.
4. Zachęcać skoordynowane systemy o wysokiej wartości do świadczenia opieki medycznej. W ostatecznym rozrachunku wizja reformy systemu opieki zdrowotnej wykracza poza ubezpieczenie i poprawia jakość opieki. Lekarze, szpitale i inne osoby muszą dostarczać wysokowydajne systemy opieki zdrowotnej, a wymiany mogą pomóc w ich pielęgnowaniu poprzez organizację rynku receptywnego – rynku, na którym każda rodzina może wybrać system opieki zdrowotnej, który preferuje, po cenie, która odzwierciedla wartość konkurencyjną tego systemu i może zmienić systemy dostarczania (rocznie), jeśli nie są one satysfakcjonujące.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 15 stycznia 2014 r. O godz.
Author Affiliations
Od Wakely Consulting Group, Boston.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
Johnson EJ, Hassin R, Baker T, Bajger AT, Treuer G. Czy konsumenci mogą przystępować do przystępnej cenowo opieki. Wartość wybranej architektury. PLoS One 2013; 8: e81521-e81521
Crossref Web of Science Medline
2. Abaluck J, Gruber J. Wybór niespójności wśród osób starszych: dowód na wybór leku na receptę. Am Econ Rev 2011; 101: 1180-1210
Crossref Web of Science Medline
3. Witryna Thibodeau P. Healthcare.gov nie miała szans w piekle . Komputerowy świat. Październik 2013 (http://www.computerworld.com/s/article/9243396/Healthcare.gov_website_didn_t_have_a_chance_in_hell_.taxonomyId=132&pageNumber=1).

4. Jan T. Mass., Vt. Wstrzymuje płatności na rzecz firmy za strony zdrowia. Boston Globe. 26 grudnia 2013 r.

5. Collins SR, Nuzum R, Rustgi SD, Mika S, Schoen C, Davis K. Jak reforma systemu opieki zdrowotnej może obniżyć koszty administracji ubezpieczeniowej. Nowy Jork: The Commonwealth Fund, 2009.

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (13)
[przypisy: odbudowa zęba po leczeniu kanałowym cena, nfz skierowania do sanatorium kontakt, dilaterol ]
[przypisy: nfz przegladarka skierowan do sanatorium, urojenia ksobne, przychodnia salus ]

Tags: , ,

No Responses to “Po Fałszywym Startie – Czego możemy się spodziewać po nowych targach ubezpieczeń zdrowotnych czesc 4”

  1. Iga says:

    Hipokryzja i pomroczność świadoma

  2. Amelia says:

    [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dentysta Żoliborz[...]

  3. Mindless Bobcat says:

    taki lekarz pod kątem onkologicznym zbada znamiona

Powiązane tematy z artykułem: nfz przegladarka skierowan do sanatorium przychodnia salus urojenia ksobne