Opieka po leczeniu ostrym – kolejna granica kontrolowania wydatków Medicare ad

Zatem zachęta finansowa w ramach płatności pakietowej polega na korzystaniu z ustawień opieki po przebytym odejściu, które najprawdopodobniej skutecznie doprowadzą do skutecznego odzyskania. Szpitale i lekarze uczestniczący w programach płatności pakietowych lub programów oszczędnościowych będą musieli ustanowić znaczące partnerstwa ze wszystkimi rodzajami podmiotów świadczących opiekę po przebytym ostrym okresie. Partnerstwa z SNF są szczególnie ważne, ponieważ odpowiadają za około połowę wydatków na opiekę po ostrym okresie leczenia. Poza lokalizacją geograficzną, szpitale będą koncentrować się na trzech podstawowych cechach, biorąc pod uwagę partnerów SNF: zdolność do skutecznej opieki nad pacjentami Medicare o złożonych potrzebach, umiejętność zapewnienia wysokiej jakości opieki sprawnie i chęć aktywnej współpracy w zakresie koordynacji opieki.
W ramach płatności pakietowej szpitale i systemy opieki zdrowotnej będą dążyły do preferowanych relacji z domami opieki, które są przeznaczone do opieki po przebytej chorobie, z odrębnymi jednostkami krótkoterminowymi i całodobową wykwalifikowaną kadrą pielęgniarską na miejscu. Będą oczekiwać 24-godzinnego ubezpieczenia od lekarza lub zaawansowanego dostawcy praktyki z doświadczeniem w geriatrii, a wielu będzie chciało, aby ich lekarze przeprowadzali obchody. Preferowane urządzenia będą musiały rozwinąć zdolność leczenia ostrych zaostrzeń powszechnych chorób, takich jak zapalenie tkanki łącznej i zastoinowa niewydolność serca na miejscu w porozumieniu z ich partnerami opieki zdrowotnej, zamiast rutynowego wysyłania pacjentów z tymi schorzeniami do oddziału ratunkowego.
Szpitale będą preferować SNF o udowodnionej skuteczności i powinny oceniać każdy dom opieki w kontekście złożoności jego przypadków. W ramach płatności pakietowych istotnym miernikiem zarówno jakości, jak i wydajności jest rehospitalizacja. W 2011 r. Jedna czwarta domów opieki posiadała skorygowaną o ryzyko stopę rehospitalizacji wynoszącą 23% lub więcej w przypadku pięciu potencjalnie możliwych do uniknięcia warunków, podczas gdy jedna czwarta miała stopy poniżej 15% .4
Średnia długość pobytu jest kolejną kluczową miarą, ponieważ Medicare płaci domom opieki dzienną opłatę za okres do 100 dni za jeden okres choroby. W 2010 r. Jedna czwarta domów spokojnej starości miała średnią długość pobytu w szpitalu krótszą niż 24 dni, podczas gdy inny kwartał miał długość pobytu większą niż 34 dni – różnica około 4000 USD za przyjęcie, biorąc pod uwagę obowiązujące stawki Medicare.
Równie ważne dla nowych partnerstw jest chęć aktywnej współpracy w zakresie poprawy jakości i koordynacji opieki. Komunikacja pomiędzy dostawcami opieki ostrej i po ostrym okresie była historycznie słaba. Dostawcy szpitali muszą wykonać lepszą pracę polegającą na przekazywaniu SNF kompletnych informacji klinicznych i szybkim reagowaniu na prośby swoich klinicystów, a domy opieki powinny być bardziej skłonne do współpracy przy zarządzaniu długością pobytu dzięki solidnemu procesowi planowania wyładowań. Ustanowienie osoby z klinicznymi punktami zarówno w szpitalu, jak i w domach opieki ułatwiłoby szybką reakcję na niespodziewane zmiany w stanie pacjenta. Wreszcie, takie partnerstwa będą musiały ustanowić regularne i przejrzyste raportowanie wyników.
W programie Medicare Advantage plany zdrowotne mogą wymagać, aby pacjenci korzystali z podgrupy preferowanych domów opieki. Ale tradycyjni pacjenci Medicare mają wolny wybór dostawców – funkcja, która nie zmienia się w ramach programów płatności pakietowych i programów oszczędnościowych
[hasła pokrewne: Fordanserki, reha med, prometazyna ]
[patrz też: jak zrobić chłopakowi dobrze ustami, ubezpieczenie europejskie, lek do płukania zatok ]

Tags: , ,

No Responses to “Opieka po leczeniu ostrym – kolejna granica kontrolowania wydatków Medicare ad”

 1. Mud Pie Man says:

  od 3 dni boli mnie brzuch z prawej strony kłuje mnie cos

 2. Miłosz says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: farmacja[...]

 3. Apolonia says:

  Witam, tydzień temu wykryto mi niedoczynność tarczycy a mianowicie TSH 5,620

 4. Agata says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: kosmetyczka[...]

 5. Sebastian says:

  Początkowo wykonaliśmy test na alergie i nic nie wyszło

Powiązane tematy z artykułem: jak zrobić chłopakowi dobrze ustami lek do płukania zatok ubezpieczenie europejskie