Wybór mądry – polityka i ekonomia etykietowania usług o niskiej wartości ad

Specjaliści kognitywni wymieniają bardzo niewiele własnych usług generujących przychód. Godnym uwagi wyjątkiem jest Towarzystwo Ogólnej Medycyny Wewnętrznej, którego lista obejmuje coroczny fizyczny typ wizyty u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Większość procedurologów, takich jak ortopedzi, obejmuje niewiele własnych usług operacyjnych. Na przykład American Academy of Otolaryngology – Chirurgia Głowy i Szyi wymienia trzy testy obrazowania i dwa zastosowania antybiotyków, ale nie ma procedur, pomimo dekad w literaturze dotyczącej dużej różnorodności i nadużywania migdałków i umieszczenia rurki tympanostomijnej. Amerykańskie stowarzyszenie Gastroenterologiczne wśród społeczeństw proceduralistycznych wymieniając konkretne zastosowania endoskopii jako trzy z jej pierwszej piątki ; ta lista może znacząco zredukować opiekę o niskiej wartości – i przychód dla gastroenterologów. Społeczeństwa, których praca diagnostyczna pojawia się na listach innych towarzystw, również wymieniają własne usługi jako tanie, pomimo potencjalnego wpływu na ich dochody. American College of Radiology wymienia pięć testów obrazowania w swoich zaleceniach wyboru Mądre. Amerykańskie Towarzystwo Patologii Klinicznej wymienia pięć własnych usług laboratoryjnych. Na koniec, choć nie jest w znacznym stopniu ukierunkowana na własne procedury interwencyjne, American College of Cardiology obejmuje nieinwazyjne badanie kardiologiczne w czterech z jego pięciu pozycji. Szeroka koncentracja na usługach tych trzech specjalności przez inne osoby i przez same odpowiednie stowarzyszenia może odzwierciedlać częstotliwość korzystania z usług, szeroką bazę lekarzy zlecających, a zatem, częściowo w zależności od wielkości, wielkość potencjału ich przeciążenie.
Kampania Fundacji ABIM nie miała na celu informowania o wysiłkach zmierzających do ograniczenia kosztów i mierników jakości, ale opatrzone przez lekarza etykiety o niskiej wartości prawdopodobnie zostaną wykorzystane do tych celów. Płatnicy mogą wykorzystywać listy do informowania o pokryciu, płatnościach i decyzjach dotyczących zarządzania użytkowaniem. Uważamy, że jeżeli takie starania są zaprojektowane i stosowane ostrożnie, powinny one zostać uznane za obiecującą metodę ograniczania korzystania z usług o niskiej wartości. Listy musiałyby najpierw zostać przełożone na mierzalne działania i ważne wskaźniki jakości – trudne do wykonania, ale trudne zadanie, ponieważ wiele wymienionych usług jest odpowiednio dopracowanych i ukierunkowanych na ściśle określone populacje lub sytuacje kliniczne. Niektóre Wybrane Mądre przedmioty powinny również zostać włączone do działań związanych z pomiarem jakości, takich jak Centers for Medicare i Medicaid Services Physician Reporting System oraz National Committee for Quality Assurance standards practice. Łączenie korzystania z usług o niskiej wartości z zachętami finansowymi za pośrednictwem tych ścieżek powinno przyspieszyć przekształcanie list w praktykę. Nadmierne powiązania z zachętami mogą jednak znacząco zniechęcić specjalistów do uczestnictwa w programie, dlatego należy zachować równowagę i ostrożność. Powiązanie list z specjalistycznymi działaniami związanymi z utrzymaniem certyfikacji, takimi jak zadania związane z audytem i doskonaleniem praktyki, może również przyspieszyć ich rozpowszechnianie i wykorzystanie przy bardzo niskich kosztach.
Edukacja publiczna będzie kluczem do sukcesu inicjatywy Choise Wisely; publiczne raportowanie może być również krytyczne
[przypisy: kursy rehabilitacyjne, nfz skierowania do sanatorium kontakt, kabiny toaletowe ]
[podobne: jak zrobić chłopakowi dobrze ustami, ubezpieczenie europejskie, lek do płukania zatok ]

Tags: , ,

No Responses to “Wybór mądry – polityka i ekonomia etykietowania usług o niskiej wartości ad”

 1. Digger says:

  Ostatnio nabawiłam się kontuzji podczas rozciągania

 2. Amelia says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: ginekolog[...]

 3. Wheels says:

  leczenie raka jądra polega na jego usunięciu

 4. Mikołaj says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu medycyna estetyczna[...]

 5. Easy Sweep says:

  Można pisać obszernie ?

 6. Eryk says:

  [..] Odniesienie w tekscie do drogeria kosmetyczna[...]

 7. Szymon says:

  nie każdy ból biodra to zaraz coś poważnego

Powiązane tematy z artykułem: jak zrobić chłopakowi dobrze ustami lek do płukania zatok ubezpieczenie europejskie